ÖMER MİRZE

Ömer, 15 yılı aşkın bir avukatlık deneyimine sahiptir. Ömer, büronun kurucu ortağı olmadan önce, İstanbul’daki çeşitli hukuk büroları ile uluslararası bir bankada yabancı yatırım konusunda geniş tecrübe kazanmıştır. Ağırlıklı çalışma alanları, Şirketler & Ticaret Hukuku, Sermaye Piyasaları, Rekabet Hukuku, Enerji Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku ve Ticari Uyuşmazlık Çözümü’dür.

Ömer aynı zamanda profesyonel avukatlık faaliyetlerinin yanı sıra Yeditepe Üniversitesi Doktora Programı bünyesinde akademik çalışmalarını sürdürmektedir.
ERENALP RENÇBER

Erenalp, 15 yıldan fazla bir süredir hukuk danışmanlığı vermektedir. Büroya ortak olarak katılmadan önce, İngiltere ve Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında deneyim kazanmıştır. Erenalp’in uzmanlık alanları Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Taşınmaz Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, İş Hukuku, Teknoloji ve Bilişim Hukuku’dur.

Erenalp, mesleki deneyiminin yanı sıra özel hukuk alanında doktora çalışmalarını sürdürmektedir ve aynı zamanda çeşitli eğitim kurumlarında hukuk alanında ders vermektedir. Ayrıca, genç hukukçulara yönelik uluslararası hukuk yarışmalarının Türkiye elemelerinde seçici kurul üyesi olarak görev yapmıştır ve genç hukuk mezunlarına kariyer danışmalığını sürdürmektedir.

PINAR AKSAKAL AYDIN

Pınar, 15 yılı aşkın bir avukatlık deneyimine sahiptir. Özellikle, enerji yatırımları, proje finansman işleri, ortaklıklar, iş ilişkileri ve arabuluculuk konularında ulusal ve uluslararası alanda geniş bir tecrübeye sahiptir.

Pınar aynı zamanda bir insan hakları aktivistidir ve bu amaçla profesyonel avukatlık faaliyetlerinin yanı sıra İstanbul Bilgi Üniversitesinde İnsan Hakları Hukuku alanında akademik çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda, Arabuluculuk Daire Başkanlığı’na 2017’den beri kayıtlı olarak arabuluculuk çalışmalarına devam etmektedir.
TAYLAN GÖKMEN

Taylan, ticari uyuşmazlık çözümü ve icra iflas hukuku alanında 15 yılı aşkın bir avukatlık deneyimine sahiptir. Şirketler & Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sigorta Hukuku ve İdare Hukuku ile ilgili uyuşmazlık konularında geniş bir tecrübeye sahiptir.

Taylan, profesyonel danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra İstanbul Üniversitesi Doktora Programında çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda, marka ve patent vekili olarak Türk Patent ve Marka Kurumu’na 2007 yılından beri kayıtlıdır.
BAHAR ÖZKOL MİRZE

Bahar, bankacılık ve finance hukuku uzmanı olup, Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından edindiği geniş bir tecrübeye sahiptir. Bankacılık ve finans hukuku yanı sıra şirketler ve ticaret hukuku ile sözleşmeler hukuku alanında da çalışmaktadır. Bahar, mirze/rencber bünyesinde danışman avukat olarak yer almakta olup, bankacılık ve finans hukuku bölümünü yönetmekte, şirketler ve ticaret hukuku ile sözleşmeler hukuku alanlarına da destek vermektedir.