Kariyer Fırsatları

mirze/rencber dinamik bir hukuk bürosudur. İster yasal stajyer, ister avukat, isterse ofis çalışanı olun, mirze/rencber’de, hukuki hizmetler alanında başarılı olmak için gayret eden, gelişime açık ve etkileyici bir ekibin parçası olacaksınız. Zaman zaman artan iş yoğunluğuna bağlı olarak, ekibimize, proje ve/veya ticari uyuşmazlık bölümlerine destek olmak üzere yaz stajyeri, yasal stajyer veya avukatlar olmak üzere farklı kıdemlerden takım üyeleri katmayı arzu etmekteyiz.

Takımımızda, birikim, nitelik ve tercihlerinize uygun bir pozisyon doğması halinde bizimle çalışmak üzere değerlendirilmek isterseniz, özgeçmişinizi info@mirze-rencber.com adresine gönderebilirsiniz.
Bize iletmiş olduğunuz bilgilerde özel nitelikli kişisel verilerin (ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkumiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler) yer almadığından emin olmanızı rica ederiz. .

​Proje danışmanlığı konusunda çalışmak isteyen adayların ileri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olması gerekmektedir. İngilizce yeterliliği akademik seviyede TOEFL IBT/100 veya üstü veya IELTS 7 veya üstü dereceleri ile belgelendirilmelidir.